Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: News
af: Nuus

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
