Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: الفئة

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Event
ar: الحدث

en: Page
ar: الصفحة

en: Header
ar: الترويسة

en: Medium
ar: متوسط

en: Case
ar: شكل الحروف

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: About
ar: حول

en: of
ar: مِن

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Footer Bottom
ar: أسفل التذييل

en: Current page
ar: الصفحة الحاليّة

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Previous page
ar: الصفحة السابقة

en: Footer Top
ar: أعلى التذييل

en: Last page
ar: الصفحة الأخيرة

en: A brief description of your block.
ar: وصف موجز لصندوقك.

en: First page
ar: الصفحة الأولى

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Go to page @key
ar: الانتقال إلى الصفحة @key
