Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Category
az: Kateqoriya

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Page
az: Səhifə

en: Header
az: Başlıq

en: Medium
az: Orta

en: Case
az: Seçim

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: About
az: Haqqında

en: of
az: söndür

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Last page
az: Son səhifə

en: A brief description of your block.
az: Blokunuzun qısa təsviri.

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
