Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Medium
ca: Mitjana

en: Case
ca: Cas

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: News
ca: Notícies

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: About
ca: Detalls

en: of
ca: de

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: A brief description of your block.
ca: Una breu descripció del vostre bloc.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
