Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Category
eo: Kategorio

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Medium
eo: Medio

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
