Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Event
gl: Evento

en: Page
gl: Páxina

en: Header
gl: Encabezado

en: Medium
gl: Medio

en: Case
gl: Maiúsculas

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: About
gl: Información

en: of
gl: de

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
