Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Page
hy: Էջ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
