Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Page
ka: გვერდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
