Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: of
kn: ನ
