Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
