Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Highlighted
mg: Vaomarika
