Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Category
mr: वर्ग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
