Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Category
os: Категори

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ
