Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: Header
sk: Hlavička

en: Medium
sk: Stredná

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: News
sk: Novinky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: About
sk: Informácie o

en: of
sk: z

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
