Local Association (EU Sites Project) (1.0.0) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Event
sv: Händelse

en: Page
sv: Sida

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Medium
sv: Mellan

en: Case
sv: Skiftläge

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: About
sv: Om

en: of
sv: av

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Winner
sv: Vinnare

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Last page
sv: Sista sidan

en: A brief description of your block.
sv: En kort beskrivning av ditt block.

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
