Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Medium
ast: Mediu
