Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Case
bo: གནས་ཚུལ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: of
bo: གི

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
