Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Category
bs: Kategorija

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Event
bs: Događaj

en: Page
bs: Strana

en: Medium
bs: Srednje

en: Case
bs: Tip slova
