Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Case
fi: Asia

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: About
fi: Tietoja

en: of
fi: /

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: A brief description of your block.
fi: Lohkosi lyhyt kuvaus.

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
