Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Category
is: Bólkur

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Medium
is: Miðal

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: About
is: Um
