Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Event
he: אירוע

en: Page
he: דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Medium
he: בינוני

en: Case
he: פנייה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: News
he: חדשות

en: Next page
he: הדף הבא

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: About
he: אודות

en: of
he: של

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Highlighted
he: מובלט

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
