Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Event
hu: Esemény

en: Page
hu: Oldal

en: Header
hu: Fejléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Case
hu: Ügy

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: News
hu: Hírek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: About
hu: Leírás

en: of
hu: /

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Winner
hu: Győztes

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: A brief description of your block.
hu: A blokk rövid leírása.

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
