Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Category
jv: Kategori

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Page
jv: Kācā

en: Medium
jv: Sedheng

en: Case
jv: Kasus

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: About
jv: Ngenani
