Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: About
km: អំពី

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
