Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Event
lv: Notikums

en: Page
lv: Lapa

en: Header
lv: Galvene

en: Medium
lv: Vidējs

en: Case
lv: Lieta

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: About
lv: Par

en: of
lv: no

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
