Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Medium
oc: Mejan

en: Case
oc: Cassa

en: News
oc: Novèlas

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: About
oc: A prepaus

en: of
oc: sus

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
