Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Category
ru: Категория

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Event
ru: Событие

en: Page
ru: Страница

en: Header
ru: Шапка

en: Medium
ru: Средний

en: Case
ru: Регистр

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: News
ru: Новости

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: About
ru: Информация

en: of
ru: из

en: Partner
ru: Биржа

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: Last page
ru: Последняя страница

en: A brief description of your block.
ru: Краткое описание вашего блока.

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key

en: Technical details
ru: Технические детали
