Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: of
ug: جەمئىي

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
