Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Category
uk: Категорія

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Event
uk: Подія

en: Page
uk: Сторінка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Medium
uk: Середній

en: Case
uk: Регістр

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: News
uk: Новини

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: About
uk: Про модуль

en: of
uk: з

en: Partner
uk: Партнер

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Winner
uk: Переможець

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: A brief description of your block.
uk: Короткий опис вашого блоку.

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
