Local Association (EU Sites Project) (1.1.0) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Category
ur: زمرہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Page
ur: صفحہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
