Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Menu
el: Μενού

en: Page
el: Σελίδα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Medium
el: Μέσο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: About
el: Περί

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: A brief description of your block.
el: Μια σύντομη περιγραφή του μπλοκ σας.
