Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Category
is: Flokkur

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Menu
is: Valmynd

en: Page
is: Síða

en: Header
is: Haus

en: Medium
is: Miðlungs

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: About
is: Um

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
