Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Category
ms: Kategori

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Small
ms: Kecil

en: Large
ms: Besar

en: Page
ms: Halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: Medium
ms: Sederhana

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: About
ms: Perihal

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
