Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Category
ne: वर्ग

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Medium
ne: माध्यम

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: 2
ne: २

en: About
ne: बारेमा

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
