Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Category
ps: ټولی

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: About
ps: په اړه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
