Local Association (EU Sites Project) (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Page
vi: Trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Medium
vi: Vừa

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
