Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Category
bn: বিভাগ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Go to first page
bn: প্রথম পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to last page
bn: শেষ পৃষ্ঠায় যাও

en: About
bn: সম্পর্কে
