Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Medium
hr: Srednji

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: About
hr: Opis

en: Highlighted
hr: Istaknuto
