Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Category
ja: カテゴリー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Event
ja: イベント

en: Page
ja: ページ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Medium
ja: 中程度

en: Case
ja: 大文字小文字

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: About
ja: アバウト

en: of
ja: の

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Current page
ja: カレントページ

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: A brief description of your block.
ja: ブロックの簡潔な説明。

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
