Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Page
ku: پەڕە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: About
ku: دەربارە
