Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Event
lt: Įvykis

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Case
lt: Užduotis

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: About
lt: Apie

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Footer Bottom
lt: Poraštė apačioje

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer Top
lt: Poraštė viršuje

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
