Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Category
nn: Kategori

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Header
nn: Topptekst

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Highlighted
nn: Utheva
