Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Page
fa: صفحه

en: Header
fa: سربرگ

en: Medium
fa: متوسط

en: Case
fa: مورد

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: About
fa: درباره

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Last page
fa: صفحۀ آخر

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
