Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Medium
eu: Ertaina

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: News
eu: Berriak

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: About
eu: (r)i buruz

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
