Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: About
gu: વિશે
