Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Category
kk: Категория

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
