Local Association (EU Sites Project) (2.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Category
mn: Ангилал

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Page
mn: Хуудас

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж
