Labor time tracker (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Summary
hu: Összegzés

en: Time
hu: Idő

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Duration
hu: Időtartam

en: Balance
hu: Egyenleg

en: Changed
hu: Módosítva

en: Action Type
hu: Művelet típusa

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: Enter
hu: Belépés

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Duration (Seconds)
hu: Időtartam (Másodperc)

en: Exit
hu: Kijárat
