Labor time tracker (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Time
lv: Laiks

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Duration
lv: Ilgums

en: Balance
lv: Bilance

en: Changed
lv: Labots

en: Enter
lv: Apstiprināt
