Labor time tracker (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Time
sv: Tid

en: Total
sv: Totalt

en: User
sv: Användare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Balance
sv: Saldo

en: Changed
sv: Ändrad

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Enter
sv: Ange

en: In Progress
sv: Pågående
